Dukatówka w Zatylu k. Bełżca

Domek, 10 miejsc noclegowych.
tel. 691 762 443

Domek położony jest na obszarze malowniczego Roztocza. Umiejscowiony z dala od zgiełku miasta ale niedaleko od głównej drogi, co umożliwia jednoczesny wypoczynek na łonie natury oraz stanowi idealną bazę wypadową dla osób chętnych poznać roztoczańską przyrodę, historię i kulturę.
Drewniany, piętrowy domek dla 10 osób. W domku znajdują się cztery samodzielne pokoje, dwie łazienki, kuchnia i salon z kominkiem. Dodatkowo duży, zadaszony taras oraz żuraw z rusztem przystosowanym do grillowania lub palenia ogniska. Na wyposażaniu domku znajdują się akcesoria kuchenne (lodówka, kuchenka, mikrofalówka, czajnik elektryczny, zastawa stołowa, garnki), pościel oraz ręczniki.
Szczególną atrakcją dla mieszkańców domku jest sauna fińska, która umożliwia odpoczynek fizyczny i psychiczny oraz stanowi element kuracji wielu chorób i jest wskazana dla ludzi bez żadnych schorzeń. Po sesji w saunie zachęcamy do kąpieli w stawie.
Domek umiejscowiony jest na terenie łowiska specjalnego oraz w okolicy lasów, tras rowerowych i pieszych dlatego jest świetny dla wędkarzy, grzybiarzy, rodzin z dziećmi oraz miłośników sportów i przygód.
W okolicy znajdują się:
  1. Muzeum – miejsce pamięci w Bełżcu (4 km)
  2. Muzeum Skamieniałych Drzew w Siedliskach (14 km)
  3. Modrzewiowy kościół (Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej) w Tomaszowie Lubelskim (13 km)
  4. Szumy na Tanwi (26 km)
  5. Zamojska Starówka ( 48 km)
  6. Lwów (83 km) – wycieczki z Tomaszowa Lubelskiego organizowane są w każdą sobotę
  7. Liczne trasy piesze i rowerowe