Hotel Antoni ***

Hotel Antoni ***, Kolonia Łaszczówka 59, Tomaszów Lubelski, tel. 84 666 01 80
www.hotelantoni.pl, e-mail: biuro@hotelantoni.pl

Hotel Antoni ***

Adres: Kolonia Łaszczówka 59
Miejscowość: 22-600 Tomaszów Lubelski
Telefon: 84 666 01 80
Strona www: www.hotelantoni.pl
E-mail: biuro@hotelantoni.pl

Ilość pokoi: 42
Ilość miejsc noclegowych: 96

Atrakcje dla turystów
Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z krytego basenu wyposażonego w 11 urządzeń z hydromasażem, a także z sauny oraz jacuzzi. Osobom korzystającym z basenu udostępniamy bez dodatkowej opłaty jacuzzi, w którym może przebywać 4-6 osób jednocześnie. Nasi Goście mogą skorzystać także z sauny mokrej bądź suchej z aromaterapią. Z sauny mokrej może jednocześnie korzystać 4-6 osób, zaś z suchej 6-8. W ramach aromaterapii mamy do wyboru dwa rodzaje olejków zapachowych. Sauna mokra jest darmowa dla osób posiadających karnet na basen. Sauna sucha jest dodatkowo płatna.

Swoim Gościom Hotel Antoni zapewnia możliwość bezpłatnego i nieograniczonego korzystania z sali fitness z siłownią. Oferujemy Państwu siłownię wyposażoną w bieżnię, stepper, orbitrek, rower stacjonarny, atlas, ławeczkę, ławeczkę skośną, piłki do ćwiczeń i hantle. Siłownia jest czynna całą dobę i przeznaczona do ćwiczeń we własnym zakresie. Możliwość zajęć z trenerem dostępna jest tylko dla grup zorganizowanych.

Zapraszamy Państwa do klubu hotelowego, gdzie po całym dniu pracy, będą mogli Państwo zrelaksować się podczas gry na naszej dwutorowej kręgielni. Na naszych Gości czeka dobra muzyka oraz szeroka gama trunków. Oprócz kręgli w klubie mogą Państwo zagrać w bilard, w lub w darta. W klubie hotelowym jest wydzielone miejsce do tańczenia. Grupom zorganizowanym możemy zaoferować zorganizowanie wieczorków tanecznych oraz karaoke. Klub jest dostępny również dla osób niezameldowanych w hotelu. Klub jest czynny od 16:00 do 24:00 od poniedziałku do piątku oraz od 12:00 w weekendy. Czynne do ostatniego klienta.

Hotel Antoni położony jest na szlaku komunikacyjnym Gdańsk – Odessa, łączącym Morze Bałtyckie z Morzem Czarnym, na odcinku drogi miedzy Tomaszowem Lubelskim a polsko – ukraińskim przejściem granicznym w Hrebennem. Bliskość Roztocza z unikalną fauną i florą zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu na łonie natury.

Cennik
Pok.1 os. standard – 100 zł
Pok. 1 os. standard plus – 140 zł
Pok. 1 os. double – 155 zł
Pok. 2 os. standard – 140 zł
Pok. 2os. standard plus double – 190 zł
Pok. 2 os. z hydromasażem – 240 zł
Apartament lux – 260 zł/360 zł
Apartament dwupokojowy – 160 zł/260 zł
Dostawka – 60 zł
W cenę pokoju wliczone jest śniadanie i podatek VAT.

Lokalizacja GPS
N 50°25’18”
E 23°25’31”

Cechy ogólne:

Łazienka w pokoju TV / Radio w pokoju Dostęp do internetu / Balkon / Taras / Ganek Ogrodzony parking Możliwość zamawiania posiłków / Telefon Recepcja Bar / Restauracja / Sala konferencyjna / Sauna / Siłownia / Spa