Noclegi w Stadninie Pod Lasem

Noclegi w Stadninie Pod Lasem, Dąbrowa Tomaszowska 93, Tomaszów Lubelski, kom.: 603 228 494, 609 478 022, www.stadninapodlasem.pl, e-mail: info@stadninapodlasem.pl

Noclegi w Stadninie Pod Lasem
adres: Dąbrowa Tomaszowska 93
miejscowość : 22-600 Tomaszów Lubelski
telefon kom.: 603 228 494, 609 478 022
strona www: www.stadninapodlasem.pl
e-mail: info@stadninapodlasem.pl

Ilość pokoi: 3
Ilość miejsc noclegowych: 11

Dane ogólne
O obiekcie
Stadnina Pod Lasem to 4 hektary pięknego terenu na skraju dębowego lasu. Zaciszne, ustronne miejsce, tuż za miastem, idealne do wypoczynku całej rodziny. Oferujemy naukę jazdy konnej lub doskonalenie nabytych już umiejętności pod okiem profesjonalnej kadry instruktorskiej. Poza tym dorośli zrelaksują się u nas przy ognisku czy na wieczorku karaoke, a dzieci wspaniale spędzą czas na placu zabaw i trampolinie. Pobyt umili nasza domowa kuchnia.

Stadnina znajduje się 4 km od centrum Tomaszowa Lubelskiego, przy drodze krajowej nr 17 w kierunku na Zamość. Od Perły Renesansu dzieli nas ok. 30km. Pozostałe odległości: zalew rekreacyjny w Krasnobrodzie – 20km; Roztoczański Park Narodowy – 40km; Rezerwat Szum – 20km; Muzeum w Bełżcu – 11km; Lwów – 96km.

Na terenie obiektu znajduje się ponadto:

plac zabaw dla dzieci
boisko do piłki nożnej
boisko do siatkówki plażowej
staw dla wędkarzy

Atrakcje dla gości
Posiadamy 29 koni, w tym konie sportowe i do rekreacji, między innymi kuce szetlandzkie, walijskie, konie małopolskie i wielkopolskie. Na terenie stadniny znajdują się 4 oświetlone ujeżdżalnie, w tym kryta hala. Cały rok profesjonalna kadra prowadzi jazdy dla początkujących i zaawansowanych, oraz treningi sekcji sportowej w skokach przez przeszkody. Oferujemy także dłuższe pobyty z wyżywieniem i kompleksową nauką jazdy dla dzieci i młodzieży. W sezonie 2013 nasza oferta poszerzy się o kilkudniowe rajdy konne z taborem.

Oferujemy jazdy konne dla dzieci i dorosłych:

nauka jazdy
pod opieką instruktora
jazda na lonży
jazdy terenowe
2 dniowe rajdy konne po Roztoczu
przejażdżki tramwajem konnym
skoki przez przeszkody

Oferujemy salę bankietową na ok 100 osób wyposażoną w sprzęt muzyczny, bar z możliwością z korzystania z kuchni oraz salę kominkową na ok. 20 osób z przylegającą w pełni wyposażoną kuchnią. Organizujemy również: ogniska, rajdy konne, kuligi, przejażdżki tramwajem konnym, imprezy dla dzieci.

Cennik
30 zł/doba; możliwość negocjacji cen dla większych grup.

Przy stadninie funkcjonuje także Pensjonat “Dworek Dąbrowa”.

Dworek Dąbrowa oferuje miejsca noclegowe dla 21 osób. Wszystkie pokoje mają własne łazienki i wyposażone są w telewizor, lodówkę, telefon i radio.

Sala bankietowa pomieści do 80 osób, przy mniejszej liczbie gości mała sala konferencyjna posłuży jako parkiet taneczny. Dla wytrwałych propozycja poprawin – ognisko i grill w Stadninie Pod Lasem, z kucykami dla dzieci i przejażdżką tramwajem konnym dla wszystkich chętnych gości.

Wynajem sal na imprezy okolicznościowe. Pomoc w organizacji urodzin, imienin i innych przyjęć.

http://www.dworekdabrowa.pl/?wesela-tomaszow-lubelski-roztocze

Lokalizacja GPS
Współrzędne GPS
N: 50° 29′ 0.7722″
E: 23° 24′ 20.6202″

Cechy ogólne

Łazienka w pokoju TV / Radio w pokoju / Dostęp do internetu / Grill / kominek murowany / Miejsce na ognisko Balkon / Taras / Ganek / Plac zabaw dla dzieci / Możliwość zamawiania posiłków / Akceptacja zwierząt /
Sala konferencyjna