Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy “Dębowy Dwór”

Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy Dębowy Dwór, Ruda Różaniecka, Podkarpacie, tel. 16 631 38 15,

kom. 661 053 911, debowy-dwor.pl, e-mail: biuro@debowy-dwor.pl

Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy Dębowy Dwór
Adres: Ruda Różaniecka
37-613 Ruda Różaniecka
tel: 16 631 38 15
tel. kom.: 661 053 911
Strona www: debowy-dwor.pl
e-mail: biuro@debowy-dwor.pl

Ilość miejsc noclegowych: 40

Dane ogólne
O obiekcie

Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy Dębowy Dwór w Rudzie Różanieckiej to nowoczesny i niezwykle uroczy skrawek roztoczańskiej ziemi. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń i konferencji, imprez integracyjnych dla firm i instytucji, niezapomnianych przyjęć weselnych i okolicznościowych oraz doskonałego wypoczynku dla wszystkich naszych gości. Do dyspozycji mamy wiele atrakcji i możliwości. Niepowtarzalny roztoczański mikroklimat i nasza szeroka oferta sprawi, że chwile spędzone w Dębowym Dworze pozostaną na długo w Twojej pamięci.

Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy Dębowy Dwór dysponuje miejscami noclegowymi o najwyższym standardzie dla ponad 40-stu osób. W naszej ofercie m.in. luksusowe i przytulne pokoje. W naszej restauracji zasmakujesz najlepszych roztoczańskich smaków. Specjalizujemy się w regionalnych daniach rybnych. Gwarantujemy świeże potrawy i w pełni profesjonalną obsługę. To u nas zorganizujesz w pełni profesjonalne szkolenie czy imprezę integracyjną dla swojej formy lub instytucji. Dysponujemy w pełni wyposażoną salą konferencyjną nawet dla 80-ciu osób. Dla naszych gości przygotujemy komfortowy nocleg, pełne wyżywienia i profesjonalną obsługę spotkania. Z ogromną przyjemnością zrealizujemy Wasze indywidualne oczekiwania i pomysły.

Jednym z głównych profilów naszej działalności jest organizacja przyjęć weselnych i okolicznościowych. Każdej Młodej Parze oferujemy pełną obsługę w tym zakresie. Zajmiemy się przygotowaniem niepowtarzalnego roztoczańskiego menu weselnego, pełnym przygotowaniem i obsługą przyjęcia weselnego, miejscami noclegowymi dla Waszych gości, a w razie potrzeby także odpowiednią oprawą muzyczną, fotograficzną czy też transportem gości. Nasza obsługa sprawi, że zarówno Wy, jak i Wasi goście na długo zapamiętają Wasze weselne przyjęcie.

Atrakcje dla turystów
Dla naszych gości jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wiele atrakcji na miejscu, ale także wycieczki i zwiedzanie najbliższej okolicy. Wędkowanie, rowery wodne, boisko do siatkówki plażowej, wspólne ognisko czy zimowe kuligi sprawią, że wrażeń i emocji z pewnością nie zabraknie.

Cennik
Do dyspozycji naszych gości pokoje dla 1-4 osób oraz apartament.

Standardowe ceny:
Pokój dwuosobowy – 120,00 zł / dobę
Pokój trzyosobowy – 150 zł / dobę
Pokój czteroosobowy – 200 zł / dobę
Apartament – 150 zł / dobę

Lokalizacja GPS
N 50°19’47”
E 23°11’35”

Cechy ogólne

Łazienka w pokoju TV / Radio w pokoju Dostęp do internetu
Miejsce na ognisko Balkon / Taras / Ganek Plac zabaw dla dzieci
Ogrodzony parking Bar Restauracja
Sala konferencyjna Udogodnienia dla niepełnosprawnych