Ośrodek Wypoczynkowy Jacnia

Ośrodek Wypoczynkowy Jacnia, Jacnia 142, Adamów, tel. 513 75 95 92, www.jacnia.pl,
e-mail: narty@jacnia.pl

Ośrodek Wypoczynkowy Jacnia
adres: Jacnia 142
miejscowość: 22-442 Adamów
tel. 513 75 95 92

+48 84 535 96 66

+48 84 535 96 67

strona www: www.jacnia.pl
e-mail: narty@jacnia.pl  

biuro@jacnia.pl

Ilość pokoi: 12
Ilość miejsc noclegowych: 47

Dane ogólne
O obiekcie

Ośrodek Wypoczynkowy położony jest w Jacni na Roztoczu, na obrzeżach Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego. Bezpośrednio sąsiadują z nim wyciągi narciarskie oraz zalew na rzece Jacynce. Oddalony od domostw ok. 300 m ośrodek gwarantuje swoim gościom ciszę i spokój, ale także aktywny wypoczynek.

Zapraszamy Państwa do nowoczesnego budynku, z klimatyzowanymi pokojami z łazienkami, TV, internetem wi-fi, urządzonymi w przytulny sposób, w ciepłych kolorach. W Ośrodku oferujemy dużą salę restauracyjną i mniejszą salę klubową – idealne do zorganizowania imprezy okolicznościowej, spotkania towarzyskiego, szkolenia, czy konferencji. Po trudach dnia mogą się Państwo zrelaksować w naszym kompleksie dla duszy i ciała, gdzie znajduje się wanna z hydromasażem, sauna fińska i parowa oraz prysznic wrażeń. Zimą zapraszamy Państwa na narty, snowboard, pontony śnieżne oraz narty biegowe w stylu cross-country. Ośrodek położony jest przy stoku narciarskim. Latem możecie Państwo jeździć na rowerach, wędkować, plażować, zbierać grzyby, wędrować szlakami i ścieżkami.

Atrakcje dla turystów
Zimą zapraszamy Państwa na narty, snowboard, pontony śnieżne oraz narty biegowe w stylu cross-country. Latem możecie Państwo jeździć na rowerach, wędkować, plażować, zbierać grzyby, wędrować szlakami i ścieżkami. Przy tym wszystkim zapewniamy smaczną, sezonową kuchnię i perfekcyjnie przygotowaną kawę. Możecie też Państwo odwiedzić pobliskie miejscowości (Krasnobród 5 km, Zwierzyniec 18 km, Zamość 20 km).

Zapraszamy do skorzystania z naszej znakomitej kuchni.

Cennik:
http://jacnia.pl/cennik?c=1

DOBA HOTELOWA trwa od godziny 16.oo w dniu przyjazdu do godziny 12.oo w dniu wyjazdu.

*okres:

– Poza sezonem: 01.III – 24.VI; 31.VIII-16.XII. Uwaga poza sezonem mogą wystąpić przerwy techniczne w funkcjonowaniu obiektu.

** UWAGA: Poza sezonem cena podana jest bez śniadania i strefy relaksu. Ewentualną dostępność wyżywienia w tym czasie należy ustalić z recepcją.

– Długie weekendy: (majówka) 29 IV – 3 V; (Boże Ciało) 26-29 V

– Wakacje: 25.VI-30.VIII

Potwierdzenie rezerwacji odbywa się przez przedpłatę w wysokości ustalonej z recepcją. Przedpłata stanowi potwierdzenie zawarcia umowy usługi noclegowej i powoduje zobowiązanie Ośrodka Wypoczynkowego do świadczenia usługi noclegowej z wyżywieniem na rzecz wpłacającego. Odstąpienie od umowy może nastąpić co najmniej na 7 dni przed ustalonym terminem usługi. Po tym terminie przedpłata nie jest zwracana i stanowi pokrycie kosztu ośrodka za gotowość do świadczenia usługi, lub może być zaliczona na pobyt w przyszłości. Termin ten może być w drodze porozumienia stron w wyjątkowych sytuacjach skrócony jednak nie mniej niż na 1 dobę.

Wybrane informacje z regulaminu:

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia tytoniu.
W budynku naszego ośrodka nie mogą przebywać zwierzęta.

Za nieprzestrzeganie regulaminu ośrodka (np. palenie papierosów w budynku, w tym też w pokoju) za każdym razem będzie pobrana, poprzez doliczenie do wartości rachunku, opłata w wysokości 200,- zł a w przypadku poczynienia szkód, dodatkowo w wysokości pokrywającej szkodę. Regulamin w całości dostępny jest tutaj»

Lokalizacja GPS
N 50°34’33”
E 23°10’40”

Cechy ogólne

Łazienka w pokoju TV / Radio w pokoju / Dostęp do internetu / Miejsce na ognisko / Możliwość zamawiania posiłków / Recepcja / Restauracja / Sala konferencyjna / Sauna / Spa / Udogodnienia dla niepełnosprawnych