Dzikowisko- Agroturystyka i Konie na Roztoczu Wschodnim

Dzikowisko – Agroturystyka i Konie na Roztoczu Wschodnim
Nowiny Horynieckie 12, 37-620 Horyniec Zdrój

e-mail: dzikowisko.agroturystyka@gmail.com
www: www.dzikowisko-roztocze.pl
tel. 668 875 599

Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne Dzikowisko położone jest w niewielkiej miejscowości Nowiny Horynieckie, na obrzeżach Roztocza Wschodniego. Jest to niewielka wieś otoczona ze wszystkich stron lasami i malowniczymi wąwozami, położona 3 km od uzdrowiskowej miejscowości Horyniec-Zdrój. Aby stworzyć nasze siedlisko, zostawiliśmy miasto, pośpiech, pracę i od lata 2016 realizujemy nasze marzenie o życiu na wsi i hodowli koni. Tu na Roztoczu odnaleźliśmy swoje miejsce na ziemi, na całe życie, gdzie czas płynie dwa razy wolniej, wszystko lepiej smakuje, słońce wstaje i zachodzi najpiękniej, a nocne niebo jest tak rozgwieżdżone jak nad Bieszczadami. Tu zamieszkały z nami nasze zwierzaki – psy, koty, kurki, kozy i nasze kochane klacze. Tu wciąż pracujemy, ulepszamy, realizujemy plany i marzymy dalej 🙂 Tym roztoczańskim pięknem i klimatem naszego domostwa dzielimy się z naszymi Gośćmi, dołączając do tego ciepło, serdeczność i gościnność. Nasze gospodarstwo jest idealnym miejscem dla ludzi, którzy pragną odpocząć od codziennego zgiełku, cenią sobie kontakt z przyrodą i zwierzętami, szukają tzw. „świętego spokoju” i marzą o przemierzaniu w siodle łąk, pól i lasów.

Co u nas znajdziecie
✓ przede wszystkim ciszę i spokój
✓ 4 przytulne pokoje urządzone w drewnie i bieli (2 pokoje 4 os., 1 pokój 2 os., 1 pokój 3 os.)
✓ przestronne łazienki wyposażone w prysznice, komplet ręczników i suszarkę do włosów
✓ koński pokój z bezpośrednim wyjściem na stajnię szczególnie ulubiony przez koniarzy
✓ swojskie, smaczne śniadania w większości przyrządzane z domowych produktów
✓ w pełni wyposażony kuchnio-salon z kominkiem
✓ zawsze dostępną aromatyczną kawę i herbatę
✓ bogatą biblioteczkę oraz kolekcję planszowych gier rodzinnych
✓ wi-fi na terenie budynku
✓ miejsce na ognisko (w planach zadaszona wiata z grillem i kominkiem)
✓ atrakcje dla dzieci (m. in. kącik zabaw, powstający właśnie plac zabaw, kontakt z naszymi zwierzakami, pomoc przy drobnych pracach gospodarskich), a dla dorosłych kilka skutecznych sposobów na odstresowanie (m.in. rąbanie drewna, koszenie trawy czy dojenie naszych kózek)
✓ mnóstwo okolicznych atrakcji (szlak Green Velo, liczne cerkwie, powojenne bunkry, liczne atrakcje przyrodnicze, krajoznawcze i kulturowe, kryty basen ze zjeżdżalnią, bliskość horynieckich uzdrowisk i inne).
Na Roztoczu śpi się najlepiej na świecie (nasza subiektywna ocena :). Dlatego, aby naszym gościom spało się dobrze, wygodnie i zdrowo, zainwestowaliśmy w wygodne kieszeniowe materace i hypoalergiczną pościel.
Urlop z własnym koniem
Istnieje możliwość wynajmu boksu dla własnego konia podczas wakacyjnego pobytu u nas w cenie 20 zł/doba. W cenę wliczone jest codzienne sprzątanie i dościelanie boksów, dostęp do padoków, miejsce w siodlarni, słoma, siano, owies (gnieciony/cały), woda oraz lizawki. Szczegóły do uzgodnienia z Gospodarzami.
Pensjonat dla koni
Od maja będziemy mieć pięć boksów wolnych do całorocznego wynajęcia dla koni.

Oferta już wkrótce!
Jazdy konne
Od lipca będzie u nas możliwość nauki jazdy konnej oraz jazd w teren. Oferta już wkrótce!

Aktualny cennik dostępny u kwaterodawcy.

✓ pobyt na 1 dobę – doliczamy 10 zł dopłaty (nie dotyczy rowerzystów – jesteśmy w trakcie ubiegania się o rekomendację MPR)
✓ pobyt dłuższy niż 7 dni – udzielamy rabatów 🙂
✓ pobyt powyżej 5 dni – istnieje możliwość bezpłatnej wymiany ręczników i posprzątania pokoju (na życzenie gościa)
Dzieci
✓ do ukończenia 3-go roku życia gratis (jeśli nie korzystają z osobnego łóżka)
✓ do ukończenia 6-go roku życia 70% ceny
✓ możliwość dostawienia łóżeczka turystycznego dla maluszka gratis. Do dyspozycji również wanienka, krzesełko do karmienia i nocniczek 🙂
Zwierzaki
Pobyt psa lub kota akceptujemy po wcześniejszym uzgodnieniu z nami (musi być zgoda z naszymi zwierzakami 🙂 Za pobyt doliczamy jednorazową opłatę.
Śniadania również dostępne w ofercie.

Aby dowiedzieć się co warto zobaczyć w naszej okolicy zapraszamy na naszą stronę www do zakładki: okoliczne atrakcje: http://www.dzikowisko-roztocze.pl/