Chutor Gorajec

Chutor Gorajec, Gorajec 14, Podkarpacie, tel. 510 820 855, http://chutor.gorajec.info
e-mail: chutorgorajec@onet.eu

Chutor Gorajec
Adres: Gorajec 14
Miejscowość: 37-611 Gorajec
Telefon: 510 820 855
Strona www: http://chutor.gorajec.info
E-mail: chutorgorajec@onet.eu

Ilość pokoi: 5
Ilość miejsc noclegowych: 26

Dane ogólne
Zapraszamy do agroturystyki Chutor Gorajec prowadzonej przez rodzinę Piotrowskich we wsi Gorajec. To wyjątkowe, funkcjonujące całorocznie miejsce dysponuje pięcioma pokojami 3 i 4 osobowymi o bardzo wysokim standardzie, łączącymi w swoim wystroju tradycję z nowoczesnością. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę. Do dyspozycji gości oddana jest również w pełni wyposażona kuchnia.
Chutor Gorajec posiada również kilkanaście miejsc pod namioty, kampery i przyczepy kempingowe oraz zapleczem sanitarnym do ich obsługi. To również wspaniałe miejsce do organizacji przyjęć weselnych. Rezerwacja miejsc prowadzona jest pod numerem tel: 721 656 531 lub e-mailem: chutorgorajec@onet.eu
Żeby odpocząć od zgiełku i pędu codziennego życia przybywają tu głównie artyści, ludzie z pasją, poszukiwacze kontaktu z przyrodą i kulturą tradycyjną pogranicza. Życie w Gorajcu toczy się głównie na świeżym powietrzu, wśród przepięknych łąk i lasów.

Chutor Gorajec dla swoich gości przygotował kilka ciekawych propozycji w ramach turystyki wiejskiej, są to m.in.: rajd z zielarzem po okolicznych lasach i łąkach; obserwacje ptaków nad leśnymi stawami. Dzięki 10 rowerom organizowane są ekopatrole oraz warsztaty ornitologiczne. Czas aktywnie spędzić można też w chutorowej stodole mogącej podczas biesiad pomieścić do 100 gości, budynek dodatkowo wyposażony jest w sprzęt rekreacyjny (stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, stół bilardowy), a w pobliżu na dzieci czeka „dzieciowioska” czyli plac zabaw z domkiem na drzewie. Infrastrukturę chutoru uzupełnia namiot cateringowy o wymiarach 6×12 m, dwie wiaty biesiadne, krąg ogniskowy, mała scena, sala konferencyjna, oraz sprzęt turystyczny (rowery, lornetki, wojskowa kuchnia polowa). Agroturystyka wyróżniona została najważniejszym polskim ekocertyfikatem “Blisko Natury” oraz uznana przez szlak Green Velo Miejscem Przyjaznym Rowerzystom.
W Chutorze organizowany jest coroczny Festiwal Folkowisko www.folkowisko.pl
Przyjeżdżasz do Chutoru często? Zapytaj o naszą rabatową kartę, która uprawni cię do 10% zniżki na pobyt.
Przy dłuższym pobycie i pobytach grup zbiorowych z chęcią będziemy negocjować ceny.
Dodatkowe informacje na stronie www.chutor.gorajec.info www.facebook.com/chutorgorajec

Cechy ogólne
Łazienka / Prysznic Łazienka w pokoju W pełni wyposażona kuchnia
Aneks kuchenny Dostęp do internetu Grill / kominek murowany
Miejsce na ognisko Balkon / Taras / Ganek Plac zabaw dla dzieci
Ogrodzony parking Możliwość wypożyczenia rowerów / Ogród
Akceptacja zwierząt / Sala konferencyjna

 

6386