Cieszanów Rock Festiwal

Cieszanów Rock Festiwal to coraz bardziej rozpoznawalna marka na festiwalowej mapie Polski. Okrzyknięty przez niektórych dziennikarzy „Podkarpackim Woodstockiem” na trwałe wpisał się w kalendarz dużych imprez muzycznych w kraju. To już festiwal nie tylko o zasięgu ogólnopolskim ale również międzynarodowym.
Cieszą nas porównania do tak znanych i cenionych festiwali jak Przystanek Woodstock czy Jarocin ale staramy się wypracować swój oryginalny i niepowtarzalny charakter imprezy. Naszą siłą jest różnorodność stylistyczna wykonawców, zgrupowanych wokół szeroko rozumianej muzyki rockowej, co doskonale pokazała ubiegłoroczna edycja festiwalu. Odwiedziło nas wówczas łącznie około 15 tysięcy osób. Nie faworyzujemy żadnej z licznych odmian rocka, by nie zdominowała charakteru festiwalu. Chcemy prezentować to co w muzyce rockowej najwartościowsze i wychodzące poza schemat, bo rock to nie muzyczne getto. Cieszanów Rock Festiwal to również szansa dla wielu młodych i debiutujących zespołów, by zaistnieć na scenie przed szerszą publicznością.

Cieszanów Rock Festiwal to nie tylko koncerty muzyczne ale także wiele atrakcji w ramach NGO City, organizowanej przez organizacje pozarządowe, gdzie każdy festiwalowicz może bezpłatnie wziąć udział w warsztatach muzycznych, turniejach sportowych. To możliwość poznania świetnych ludzi i spędzenia wolnego czasu w malowniczej miejscowości na skraju Roztocza. Zapraszamy do Cieszanowa!

Organizator: Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie
ul. Kościuszki 4, tel. 16 631 14 12
e-mail: ckiscieszanow@interia.pl
www.ckis.cieszanow.iap.pl
www.cieszanow.org