Domki letniskowe Na Wzgórzu

Domki letniskowe „Na Wzgórzu, Hutki 77d, 22-440 Krasnobród,

tel. 513 025 859, www.domkiletniskoweroztocze.pl, e-mail barbarafila@o2.pl

Domki letniskowe „Na Wzgórzu”

Hutki 77d, 22-440 Krasnobród, tel. 513 025 859, www.domkiletniskoweroztocze.pl, e-mail barbarafila@o2.pl

O obiekcie
Domki letniskowe „Na Wzgórzu” położone są w centrum Roztocza w miejscowości Hutki. Dzięki temu macie państwo bardzo atrakcyjne usytuowanie od takich miejscowości jak Krasnobród 3 km, Józefów ok. 12 km, Zwierzyniec ok. 17 km oraz liczne szlaki rowerowe co sprzyja aktywnej formie wypoczynku jaką jest turystyka rowerowa.

Pięknie położone w dolinie Wieprza na zboczu wzniesienia z którego rozlega się piękny widok, można pooddychać świeżym powietrzem, posłuchać śpiewu ptaków i szumu lasu.

Oferujemy państwu dwa domki letniskowe sąsiadujące ze sobą na pięknie położonej działce. Działka jest ogrodzona z miejscami parkingowymi. Do dyspozycji naszych gości są również piękna altana z grillem (w pełni oświetlona), wyposażona ławeczki oraz stoły biesiadne a także wydzielony teren na ognisko także zadaszony i wyposażony

Domki są 4-5 osobowe w pełni wyposażone. W kuchni znajdują się naczynia, kuchenka, lodówka w salonie wypoczynek, TV w łazience umywalka, prysznic i WC.

W niedalekiej odległości znajduje się plaża wraz ze zbiornikiem wodnym zalew Krasnobród, dla mniej wymagających plaża Hutki. Położenie domków w centrum Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego, rzeki Wieprz, oraz bliskość takich osobliwości przyrodniczych jak Roztoczański Park Narodowy, rezerwat Szumy, Dolina św. Rocha, szlak geoturystyczny Roztocza, zachęca wręcz do odwiedzenia tych miejsc. W związku z tym oferujemy państwu przejazdy rekreacyjno widowiskowe bryczką konną a także zachęcamy do korzystania z rowerów, które posiadamy w naszej wypożyczalni.

Ukształtowanie terenu na którym znajdują się nasze domki, bliskość rzeki Wieprz, bardzo duża ilość szlaków rowerowych i pieszych, zachęca do uprawiania aktywności fizycznej. Aby to wszystko państwu uprościć posiadamy własną wypożyczalnię kajaków, rowerów, do państwa dyspozycji jest również dyplomowany instruktor nordic walking, oraz trasy biegowe, czy crossowe. Dla osób zaawansowanych sportowo rekreacyjna jazda konna w siodle. Zapewniamy siodło do jazdy konnej. Zapewniamy kajaki, kapoki, wiosła. Nasze rowery to wygodne holenderskie gazele, posiadamy rowery również dla dzieci. Sprzęt z naszej wypożyczalni dowozimy pod wskazane miejsce oraz odbieramy po zakończeniu spływu, po zakończeniu rajdu spływu możliwość organizacji ogniska wraz z poczęstunkiem

 • Zalew w pobliżu
 • W pełni wyposażona kuchnia
 • Balkon / Taras
 • Miejsce na grilla
 • Telewizor
 • Miejsce parkingowe
 • Jazdy konne
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Łazienka / Prysznice
 • Spływy kajakowe
 • Stok narciarski w pobliżu

Aktualny cennik dostępny u kwaterodawcy.

—————————————————————————————————————————————-

OFERUJEMY TAKŻE WYPOŻYCZANIE KAJAKÓW:

Front Page

Lokalizacja GPS
Współrzędne GPS
N: 50.5549802
E: 23.1553612

 

6067