Forest Villa w Suścu

Forest Villa/Leśna Willa mieści się w centrum malowniczej miejscowości Susiec.

Znajduje się ona na pograniczu Roztocza Środkowego. Ze względu na różnorodność szlaków turystycznych oraz atrakcji przyrodniczych, Susiec należy do jednej z głównych miejscowości turystyczno-wypoczynkowych na Roztoczu. Najbardziej znanym i polecanym miejscem są “Szumy” na rzece Tanew, znajdujące się w bliskiej odległości od Suśca.

Forest Villa usytuowana jest w samym centrum Suśca na prywatnej 33-arowej działce otoczonej zielenią. Doskonała lokalizacja do wszystkich najważniejszych miejsc, takich jak: sklepy/apteka – 2minuty, bankomat- 5 minut, przychodnia zdrowia – 5 minut, dworzec PKP – 5 minut.

Jest po prostu idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu.

Kontakt

ul. Tomaszowska 9
22-672 Susiec

tel. 889 717 376

tel. 0044 7926280758
e-mail: forestvillasusiec@gmail.com

www.forest-villa.com

W naszej ofercie znajdują się dwa oddzielne apartamenty oraz dwa domki letniskowe w tle ogrodu.

1. Pierwszy apartament mieści się na półpiętrze z dwoma oddzielnymi wejściami (główne od frontu i drugie od ogrodu). Posiada dwie duże sypialnie i jedną małą, ogromny salon z TV, kuchnię z całym wyposażeniem oraz rodzinną łazienkę z osobną toaletą. Dla gości apartamentu jest do dyspozycji duży zadaszony taras od strony ogrodu.
2. Drugi apartament jest usytuowany na pierwszym piętrze z prywatnym oddzielnym wejściem. Znajdują się tam trzy duże sypialnie (dwie z balkonem), salon z TV, kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz rodzinna łazienka.

Każdy z domków letniskowych posiada dwie sypialnie, łazienkę i kuchnię z podstawowym wyposażeniem (lodówka, mikrofalówka, naczynia) oraz zadaszony taras.

Dla wszystkich gości (w cenie) są dostępne: Internet, rowery, sala ćwiczeń, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na ognisko i grilla, a także: turystyczne łóżeczka dla dzieci i krzesełka do karmienia.

Każdy z domków letniskowych posiada dwie sypialnie, łazienkę i kuchnię z podstawowym wyposażeniem (lodówka, mikrofalówka, naczynia) oraz zadaszony taras.

Aktualny cennik dostępny u kwaterodawcy.

Nie przyjmujemy:

Gości w ramach zorganizowanych wieczorów panieńskich/kawalerskich.
Gości ze zwierzętami/czworonogami
Młodzieży poniżej 18-stego roku życia musi towarzyszyć osoba dorosła (rodzic/ opiekun).