Hotel Antoni Restauracja

Hotel Antoni Restauracja
adres: Łaszczówka Kolonia 89
miejscowość: 22-600 Tomaszów Lubelski
telefon: 84 666 01 90/797 325 503
strona www: www.hotelantoni.pl
e-mail: biuro@hotelantoni.pl

Dane ogólne
Hotel Antoni dysponuje szeroką ofertą gastronomiczną, która obejmuje zarówno dania kuchni polskiej, jak i międzynarodowej.

Naszych Gości zapraszamy do 3 sal restauracyjnych, które mogą pomieścić równocześnie 350 osób, zapewniając przy tym kameralny klimat. Restauracja w naszym hotelu to idealne miejsce, zarówno na romantyczną kolację przy świecach, jak i uroczyste firmowe przyjęcie. W naszych salach organizujemy również przyjęcia rodzinne: wesela, komunie, chrzciny.

Zapraszamy Państwa do klubu hotelowego, gdzie po całym dniu pracy, będą mogli Państwo zrelaksować się podczas gry na naszej dwutorowej kręgielni. Na naszych Gości czeka dobra muzyka oraz szeroka gama trunków. Oprócz kręgli w klubie mogą Państwo zagrać w bilard, w lub w darta. W klubie hotelowym jest wydzielone miejsce do tańczenia. Grupom zorganizowanym możemy zaoferować zorganizowanie wieczorków tanecznych oraz karaoke. Klub jest dostępny również dla osób niezameldowanych w hotelu. Klub jest czynny od 16:00 do 24:00 od poniedziałku do piątku oraz od 12:00 w weekendy czynne do ostatniego klienta.

Rodzaj obiektu: hotel, restauracja, sale konferencyjne i bankietowe, wesela
Rodzaj kuchni: tradycyjna polska i europejska
Ilość miejsc: 350
Karty płatnicze: tak
Języki obce: angielski
Parking: tak

Cechy ogólne
Dostęp do internetu Balkon / Taras / Ganek Ogród
Restauracja Sala konferencyjna Udogodnienia dla niepełnosprawnych