II EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO ”MOJE ROZTOCZAŃSKIE DRZEWO”

Wirtualnie ogłaszamy II Edycję Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego “MOJE ROZTOCZAŃSKIE DRZEWO”.

Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Krynicach wraz ze wspierającym Nadleśnictwem Tomaszów. Partnerami konkursu są: Fotoklub RP, LGD Roztocze Tomaszowskie oraz Wójt Gminy Krynice.

Zapraszamy do udziału wszystkich, którym przyroda jest bliska a roztoczańskie drzewa często bywają bohaterami kadrów z wędrówek po Roztoczu. Drzewne foto-opowieści nie mają wytyczonego kanonu – wszystkie interpretacje autorskie dozwolone 🙂 oczywiście przy akceptacji Regulaminu i wypełnieniu Kart Zgłoszenia, które zamieszczamy na naszej  stronie internetowej: www.krynice.naszgok.pl.

Konkurs trwa do 31 maja 2020 r. włącznie, kiedy to można na adres:  gok_krynice@poczta.onet.pl  nadsyłać pliki foto i karty zgłoszenia.

UWAGA !!!

W związku z zawieszeniem działalności kulturalnej GOK Krynice – wszelkie zapytania odnośnie konkursu prosimy kierować WYŁĄCZNIE pod adresem mailowym:

gok_krynice@poczta.onet.pl

Uroczyste ogłoszenie zwycięzców nastąpi podczas Święta Ryby i Tataraku w Krynicach w dniu 28 czerwca 2020r.

Zachęcamy wszystkich fotografujących miłośników drzew i Roztocza – nagrody czekają 🙂

Pokażmy światu, jak piękne, niezwykłe i potrzebne są nasze drzewa 🙂 W ten także sposób przyczynimy się do globalnego nurtu, który może spowolnić destrukcję człowieka… Zachęcamy do udziału zwłaszcza młodzież 🙂

Autorem pięknego plakatu jest Karol Jańczuk, nasz współorganizator z Nadleśnictwa Tomaszów 🙂

Warunkiem udziału w konkursie jest akceptacja Regulaminu, znajdującego się w załączniku i przesłanie Karty zgłoszenia.

mat. GOK Krynice

  • MMT