Konkurs fotograficzny Green Velo

Konkurs „Moje GreenVelo” – podziel się swoimi wspomnieniami ze szlaku

Wakacje już dawno za nami, ciepłe jesienne dni także już przeminęły. Czekamy zatem do następnego roku, aby znowu ruszyć na malownicze szlaki, przemierzyć Polskę wzdłuż i wszerz i poznać jej najciekawsze zakątki. Ale przecież zima to doskonały czas na to, aby powspominać, podzielić się wrażeniami ze swoich wakacyjnych (i nie tylko) przygód. Jest to doskonała okazja na to, aby przejrzeć swoje zdjęcia z rowerowych wypraw i wziąć udział w konkursie.

Wszystkich rowerzystów, mniej lub bardziej ekstremalnych, zapraszamy do udziału w konkursie zatytułowanym „Moje GreenVelo” – być może udało się Wam przejechać chociażby fragment tego niezwykłego szlaku – podzielcie się zdjęciami! Chętnie poznamy Wasze przygody z GreenVelo, zobaczymy ciekawe miejsce, przez które przejeżdżaliście. Pokażcie nam swoje wspomnienia!

Jedna osoba może zgłosić do konkursu maksymalnie pięć zdjęć. Liczyć się będą przede wszystkim walory estetyczne oraz ciekawe przedstawienie szlaku i wrażeń z jego przejechania.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą przez niemalże cały grudzień – konkurs trwa od 1 do 27 grudnia 2017 roku, a wyniki zostaną ogłoszone 28 grudnia 2017 r.

Zdjęcia można wysyłać na adres mailowy greenvelo.konkurs@gmail.com, szczegółowe wytyczne podane są w regulaminie.

Dodatkową możliwością wzięcia udziału w konkursie jest publiczne udostępnienie zdjęcia (nie musi to być zdjęcie zgłoszone wcześniej mailowo) na profilu Facebook lub na Instagramie i oznaczenie go #mojegreenvelo. Spośród wszystkich osób, które otagują zdjęcia wybierzemy pięć najlepszych prac. Ich autorzy otrzymają nagrody niespodzianki.

A teraz najważniejsze: nagroda! Do autora zwycięskiego zdjęcia powędruje nagroda w postaci roweru Kross Trans Atlantic! 

Kilka słów o sprzęcie:

– rozmiar: M-19”
– rama: Performance Aluminium
– widelec: SR Suntour M3010 (skok 50mm)
– przerzutka przód: Shimano Tourney FD-TZ31
– przerzutka tył: Shimano Altus RD-M310
– hamulce: Kross V-brake

regulamin

https://traseo.com/uploads/2017/12/regulamin-konkursugreenvelo.pdf