Magiczne Roztocze 2017. Dostępne także w PDF

Bezpłatny biuletyn turystyczny “Magiczne Roztocze” jest już w dystrybucji.

Ukazało się najnowsze wydanie magazynu turystycznego Magiczne Roztocze.

Wydawnictwo miało swoją targową premierę na Tour Salon – Targach Regionów i Produktów Turystycznych w Poznaniu. Obecnie jest w dystrybucji w wielu miejscach na Roztoczu, Pograniczu oraz w innych dobrych miejscach promujących turystykę.
Magiczne Roztocze wydawane jest przez Biuro Turystyczne QUAND we współpracy z Lokalną Organizacją Turystyczną “Roztocze”, a także z roztoczańskimi samorządami, nadleśnictwami, Roztoczańskim Parkiem Narodowym i wieloma przedsiębiorcami.
Nowe wydanie liczy 56 stron, na których znajdują się informacje o gminach, atrakcjach regionu, tradycyjnie na rozkładówce została zamieszczona mapa Roztocza. Ponadto w wydawnictwie znajdziemy reklamy firm i obiektów turystycznych. Magazyn zawiera również cieszące się dużym powodzeniem kalendarium wydarzeń kulturalnych i wiele informacji praktycznych.
W tegorocznym wydawnictwie można przeczytać o Narolu, Cieszanowie, Tomaszowie Lubelskim (gmina miejska i wiejska), Suścu, Krasnobrodzie, Józefowie, Zamościu, Zwierzyńcu i wielu innych. Ponadto można znaleźć informacje o smakach na szlakach roztoczańskich, imprezach rowerowych, przeczytać też można o historii stołu szwedzkiego.
Nakład Magicznego Roztocza to aż 80 tysięcy sztuk!
Zapraszamy po bezpłatny egzemplarz.

POBIERZ:

magiczne_roztocze_2017