Magiczne Roztocze 2020

Ukazał się biuletyn Magiczne Roztocze na sezon 2020

Magazyn można już pobrać nieodpłatnie w informacjach turystycznych, hotelach, pensjonatach, agroturystykach i wielu innych miejscach na terenie Roztocza i Pogranicza.

Na wakacje zostań w Polsce! Zapraszamy na Roztocze!

To doskonałe miejsce dla Ciebie i Twoich Najbliższych!

PDF do pobrania – MR 2020

http://magiczne.roztocze.com/pdf/magiczne_roztocze_2020.pdf

Magiczne Roztocze wydawane jest przez Biuro Turystyczne QUAND we współpracy z Lokalną Organizacją Turystyczną “Roztocze”, a także z roztoczańskimi samorządami, stowarzyszeniami i wieloma przedsiębiorcami.
Nowe wydanie liczy 56 stron, na których znajdują się informacje o gminach i atrakcjach regionu. Tradycyjnie, na rozkładówce została zamieszczona mapa Roztocza. Ponadto w wydawnictwie znajdziemy oferty firm i obiektów turystycznych.

Magazyn zawiera cieszące się dużym powodzeniem kalendarium wydarzeń kulturalnych na rok 2020 (z powodu światowej pandemii praktycznie żadne wydarzenie w marcu się nie odbyło, kwietniowe i majowe zostały odwołane, czekamy na decyzje związane z innymi wydarzeniami, choć już dziś wiemy, że mnóstwo z nich się nie odbędzie np. Międzynarodowy Festiwal Roztocze w Tomaszowie Lubelskim czy Rekonstrukcja Bitwy pod Zaborecznem).
W tegorocznym wydawnictwie można przeczytać m.in. o Lubyczy Królewskiej (str. 34-35), Krynicach (str. 30), Narolu (str. 36), Horyńcu Zdroju (str. 37), Cieszanowie (str. 38-39), Tomaszowie Lubelskim (str. 41), i innych.

O naszym Stowarzyszeniu przeczytacie na str. 49.

Ponadto można znaleźć informacje o imprezach rowerowych, wędrówkach, o smakach na szlakach roztoczańskich.

Nakład Magicznego Roztocza to aż 80 tysięcy sztuk!
Zapraszamy po bezpłatny egzemplarz (Rynek 3/2a, Tomaszów Lubelski).

Archiwalne numery pod linkiem:

http://www.magiczne.roztocze.com/

  • MMT