Ośrodek Wypoczynkowo-Restauracyjny XAVIER**

Ośrodek Wypoczynkowo-Restauracyjny XAVIER**, Jana III Sobieskiego 14, Lubycza Królewska, tel. 84 664 53 41
www.zajazd-xavier.pl, zajazdxavier@gmail.com

Ośrodek Wypoczynkowo-Restauracyjny XAVIER**
Adres: ul. Jana III Sobieskiego 14
Miejscowość: 22-680 Lubycza Królewska
Telefon: 84 664 53 41
Strona www: www.zajazd-xavier.pl
E-mail: zajazdxavier@gmail.com

Ilość pokoi: 12
Ilość miejsc noclegowych: 30


Dane ogólne
O obiekcie

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaoferować Państwu komfortowe noclegi, pyszne dania oraz organizację różnego rodzaju uroczystości typu wesela, komunie, jubileusze, konferencje, spotkania firmowe, bankiety.

Ośrodek Xavier znajduje się w Lubyczy Królewskiej w odległości 11 kilometrów do przejścia granicznego Hrebenne – Rawa Ruska przy drodze krajowej nr 17 prowadzącej z Warszawy, przez Lublin, Zamość, Tomaszów Lubelski do Lwowa.

Do dyspozycji naszych Klientów przeznaczone są trzy sale różnej wielkości, Klub Flash, Sala Restauracyjna, sala bankietowo–konferencyjna oraz hotel. Przy lokalu znajduje się duży słoneczny ogródek.

Cały kompleks został oddany do użytku w 2012 roku. Ośrodek utrzymany w wysokim standardzie m na celu sprostać wymaganiom klientów podróżujący pomiędzy Polską a Ukrainą.

Atrakcje dla gości
Sala balowa ośrodka Xavier jest utrzymana w nowoczesnym stylu z dbałością o wszelkie detale wizualne w tym efekty świetlne ma zapewnić odpowiednia oprawę dla każdej uroczystości i ceremonii odbywającej się w Ośrodku Xavier.

Klub Flash – bar otwarty jest codziennie, by zapewnić miłe spędzenie czasu.

Hotel – utrzymany w wysokim standardzie pokoje zapewnią odpowiedni wypoczynek dla podróżnych wybierających się na Ukrainie jak również dla podróżnych ze wschodu którzy po przekroczeniu przejścia granicznego w Hrebennem pragną odpocząć po podróży. Każdy z pokoi został wyposażony w łazienkę, nowoczesny telewizor oraz dostęp do internetu

W Ośrodku znajdują się dwie sale konferencyjne. Mała sala przeznaczona dla spotkań w mniejszym gronie oraz duża sala przeznaczona na konferencje wyposażona w wewnętrzne nagłośnienie zapewni odpowiedni klimat dla spotkań.

Restauracja – wyróżnia się nietuzinkowym wystrojem wnętrz oraz niepowtarzalną atmosferą. Wyśmienita kuchnia będąca wizytówką naszej restauracji jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Gości. Klienci w karcie dań znajdą rozmaite potrawy mięsne, rybne oraz wegetariańskie.

Cennik
Cena noclegu dla jednej osoby wynosi 80 zł.

Lokalizacja GPS
N 50°20’12”
E 23°31’14”

Cechy ogólne

Łazienka w pokoju TV / Radio w pokoju / Dostęp do internetu
Plac zabaw dla dzieci / Śniadanie wliczone w cenę / Możliwość zamawiania posiłków
Recepcja / Bar / Restauracja / Sala konferencyjna / Udogodnienia dla niepełnosprawnych