Roztocze i Zamość w finale Top Atrakcje

Roztocze oraz Zamość dostały się do finału plebiscytu Top Atrakcje 2017 – autorskiego projektu portalu www.PolskieSzlaki.pl.
Finał trwać będzie do 23 maja 2017.
Oddać należy głos w każdej kategorii. Roztocze startuje w kategorii “krajobrazy” zaś Zamość w kategorii “miasta i miasteczka”.
Głosowanie odbywa się pod adresem: http://www.topatrakcje.pl/2017/
Top Atrakcje to plebiscyt najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce na aktualny rok. Trwa już szósta edycja Top Atrakcji, w której Internauci wyłonią turystyczne hity Polski na rok 2017! Głosować może każdy Internauta, bez rejestracji, a na głosujących w Finale będą czekały upominki: pobyt w Hostel-Art Kielce, przewodniki po Jurze oraz gadżety. To Internauci zdecydują, które atrakcje turystyczne w tym roku staną się najchętniej wybieranymi obiektami podczas letnich wyjazdów.
Plebiscyt Top Atrakcje organizuje redakcja portalu PolskieSzlaki.pl. To popularny, opiniotwórczy portal turystyczny opisujący atrakcje w Polsce.
Obecnie odnaleźć w nim można aż 7 tys. miejsc z bogatą galerią zdjęć, a liczba odwiedzających portal w sezonie sięga nawet 60 tys. osób/dzień. Prócz opisów atrakcji i szlaków turystycznych odnaleźć w nim można również fotorelacje Krajtroterów i bardzo przyjazne Forum.