Roztocze na targach TT Warsaw

W dniach 23-25 listopada 2017 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, odbyły się 25. Jubileuszowe Międzynarodowe Targi Turystyczne TT WARSAW.

Na stoisku Województwa Lubelskiego, które występowało pod hasłem „Lubelskie – Smakuj Życie” prezentowało się Roztocze. Jednym z obsługujących stoisko był Krzysztof Łagowski – przedstawiciel gminy Susiec, który jednocześnie promował inne gminy Roztocza, w tym obiekty należące do stowarzyszeń turystycznych i agroturystyczne, oraz LOT “Roztocze” w Tomaszowie Lubelskim. Na targach pracował także Andrzej Kudlicki z biura turystycznego Quand.
Oferta Roztocza, która przedstawiana była wraz z promocyjnymi materiałami Miasta Zamość cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród zwiedzających, ale też zainteresowaniem wśród innych wystawców z kraju i zagranicy. Otrzymany przez Miasto Zamość tytuł „Najlepszego Produktu Turystycznego 2017” nadanego przez Polską Organizację Turystyczną, również przyczynia się do promocji naszego regionu.
W czasie trzydniowych targów walory Roztocza docenili przedstawiciele biur podroży, organizatorzy imprez turystycznych, a także piloci wycieczek, którzy przeprowadzili wiele rozmów na temat możliwości indywidualnego i grupowego wypoczynku.
Oferta Roztocza prezentowana była również na stoisku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, na którym przedstawiano Hity Turystyki Wiejskiej pod hasłem „Odpoczywaj Na Wsi”, oraz na Stoisku Województwa Podkarpackiego.
Targi TT WARSAW, to jedno z ważniejszych wydarzeń dla branży turystycznej. Organizowane jesienią, często pomagają turystom podjąć decyzję, gdzie będą wypoczywać w przyszłym sezonie.
Dziękuję wszystkim osobom, stowarzyszeniom i gminom reprezentującym nasz region za wysiłek włożony w promocję Roztocza.

mat. UG w Suścu