Szynobusem na Roztocze [ROZKŁAD JAZDY]

Szynobusem na Roztocza na pewno ucieszą się z tej informacji.

Od 27 kwietnia do 7 maja na Roztocze na okres Majówki powrócą szynobusy, na razie tylko na kilka dni, by pojawić się znów w okresie wakacyjnym.
Na Roztocze dojedziemy z Polregio między innymi z Rzeszowa i Lublina.
Zapraszamy!

Dawniej kursowały przez Susiec SM-ki

ROZKŁAD jazdy do pobrania:

polregio_weekend maj Roztocze

————————————————————————————————————————-

MAJÓWKOWY ZMYSŁ PODRÓŻOWANIA Z POLREGIO

„Majówkowy zmysł podróżowania” to hasło pod którym największy przewoźnik kolejowy w Polsce przygotował nie tylko atrakcyjne cenowo promocje na przejazdy w okresie od 27 kwietnia do 7 maja. Majówka to także okazja do odkrycia zmysłowych zakątków naszego kraju i poznania nowych, dobrych relacji.

Zobacz, dotknij i posmakuj „majówkowy zmysł podróżowania”. Poczuj zapach morskiej bryzy lub posłuchaj szumu podlaskich lasów. Posmakuj lokalnych przysmaków, stwórz niezapomniane chwile. POLREGIO daje okazję do nielimitowanych odkryć dzięki majówkowym biletom dostępnym już od 49 zł umożliwiającym dowolną liczbę przejazdów pociągami POLREGIO po całej Polsce w okresie od 27 kwietnia do 7 maja.

Specjalna oferta POLREGIO na majówkę dostępna jest w dwóch wersjach.

  1. W cenie 49 zł – dla osób poniżej 26 lub powyżej 60 roku życia
  2. W cenie 83 zł – dla wszystkich pozostałych.

„Majówkowe” bilety są imienne i ważne jedynie z dokumentem potwierdzającym wiek oraz tożsamość podróżnego. Bilet uprawnia do wielokrotnych przejazdów na terenie kraju ogólnodostępnymi pociągami REGIO i interREGIO przewidzianymi w rozkładzie jazdy w terminie ważności wskazanym na bilecie. Bilety będą dostępne w kasach biletowych, w aplikacji SkyCash, na portalu e-podroznik.pl i  biletyregionalne.pl, w salonikach KOLPORTERA i u obsługi pociągu.