Targi Turystyczne w Lublinie [FOTO]

W dniach 18-20 maja w Lublinie na Placu Teatralnym odbyły się Targi Turystyczne.

Pierwszego dnia Targów wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną “Roztocze” wystawiło się Koło Gospodyń Wiejskich z Zadnogi (gmina Krynice). W sobotę w Lublinie obecne było Koło Gospodyń Wiejskich z Kolonii Rogóźno (gmina Tomaszów Lubelski), w niedzielę prezentowało się Koło Gospodyń Wiejskich z Folwarków (gmina Ciesznanów). Na targach obecni byli także członkowie LOT Roztocze: Domki Letniskowe na Wzgórzu (Hutki k. Krasnobrodu) oraz Chutoru GorajecMarcin Piotrowski.
Stoisko LOT-u jak co roku było oblegane, przyciągało szeroką gamą prezentowanej oferty turystycznej jak i smakołykami przygotowanym przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich.

Każdego dnia obecny był Andrzej Kudlicki z BT Quand.
LOT Roztocze reprezentowały: Magdalena Tereszczuk – prezes Organizacji i Krzysztofa Pitura – pracownik informacji turystycznej.

Podziękowania dla: Janusza Bałabucha – wójta gminy Krynice, Joanny Jamroż – dyrektor GOK  w Krynicach, Marzeny Czubaj-Gancarz – wójta gminy Tomaszów Lubelski, Kingi Łuczak – dyrektor GOK w Podhorcach, Zdzisława Zadwornego – burmistrza miasta i gminy Cieszanów, Marcina Piotrowskiego – pracownika wydziału promocji z gminy Cieszanów, oraz dla kierowców.

MMT/fot. Magdalena Tereszczuk/Krzysztofa Pitura/Marcin Piotrowski