Wesela i przyjęcia w Jacni

Najpiękniejsze rzeczy na świecie trzeba zobaczyć sercem
Restauracja „Pod Zielonym Wzgórzem”
Tu budzą się zmysły…

Roztocze – to właśnie tu, na tle malowniczych wzgórz oddajemy do Państwa dyspozycji obiekt składający się z restauracji przygotowanej do przyjęcia 140 osób, przestronnego holu, 42 miejsc noclegowych w 12 klimatyzowanych pokojach, oraz strefy wellness, gdzie z przyjemnością przygotujemy ciała i duszę przyszłych małżonków i ich rodzin na dzień ich zaślubin.
Restauracja „Pod Zielonym Wzgórzem”, będąca integralną częścią Ośrodka Wypoczynkowego w Jacni, jest połączeniem polskiej tradycji i jej smaków z nowoczesnymi rozwiązaniami kulinarnymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia, ceniące sobie zarówno walory smakowe jak i jakość produktów oraz ich regionalne pochodzenie. Znając różnorodność smaków naszych klientów oraz ich rodzin, przygotowaliśmy dla Państwa trzy różnorodne oferty weselne, z możliwością dowolnej ich modyfikacji. Z przyjemnością zrealizujemy także najbardziej nietypowe Państwa kulinarne życzenia.
Zupełną nowością, którą proponujemy naszym klientom jest „przyjęcie weselne on-line”, czyli transmisja na żywo Państwa wesela na specjalnie przygotowanym, prywatnym kanale w Internecie, dzięki czemu goście, którzy nie mogą osobiście celebrować tego dnia z Państwem będą mogli w nim uczestniczyć wirtualnie.
Dzięki współpracy ze specjalistami z branży weselnej naszą ofertę dodatkowo mogą wzbogacić usługi certyfikowanego organizatora ślubów i przyjęć weselnych, florysty/dekoratora czy też takie atrakcje jak: fontanny czekoladowe i alkoholowe, pokazy szczudlarskie, występy grup tanecznych, pokazy pirotechniczne, czy też show w wykonaniu znakomitych barmanów-żonglerów.
Korzystając z uroków natury jakie nas otaczają, jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa imprezę plenerową z pełnym zapleczem gastronomiczno-technicznym.
Zapraszamy do Restauracji „Pod Zielonym Wzgórzem” w Jacni… miejsca, które kradnie serce każdego kto tu zagości…

ZAPRASZAMY!

złóż zapytanie o termin»

pdf.ico Menu przykładowe

pdf.ico Oferta