Centrum Turystyki Wiejskiej Alicja

Centrum Turystyki Wiejskiej Alicja, Gliny n. Tanwią 7, Księżpol, tel. 603 220 999, 785 645 858
www.agroturystyka-alicja.pl

Centrum Turystyki Wiejskiej Alicja
adres: Gliny n. Tanwią 7
miejscowość: 23-415 Księżpol
tel. 603 220 999, 785 645 858
strona www: www.agroturystyka-alicja.pl
e-mail: info@agroturystyka-alicja.pl

Ilość pokoi: 19
Ilość miejsc noclegowych: 46

Producent Żurawinówki Biłgorajskiej wpisanej na Listę Produktów Tradycyjnych.

http://www.agroturystyka-alicja.pl/article/index/id/140.html


Dane ogólne
O obiekcie

Centrum Turystyki Wiejskiej “Alicja” to kompleks w którym mieści się hotel i agroturystyka. Położony jest w malowniczej okolicy, w miejscu otoczonym pięknymi lassami i wodą. Maleńka wieś wtulona pomiędzy łąki a lasy, otoczona ciszą i spokojem jest idealnym miejscem do spędzania kilku wolnych chwil z dala od tłoku i hałasu współczesności. Nasz ośrodek zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku indywidualnego jak i w gronie rodziny czy najbliższych przyjaciół. Na łonie natury, pośród zwierząt gospodarskich, jak i licznych dzikich zwierząt. Jest to bardzo dobre miejsce do obserwacji przyrody. Dla wszystkich zainteresowanych proponujemy wypoczynek aktywny, romantyczny pobyt we dwoje, pobyty grupowe, imprezy integracyjne, tematyczne lub okolicznościowe. Lokalizacja naszego ośrodka to także doskonałe miejsce wypadowe dla narciarzy i snowboardzistów, ponieważ mieści się niedaleko stoku narciarskiego w Chrzanowie i Jacnii. W Gospodarstwie Agroturystycznym “Alicja” w kontakcie z przyrodą, wypoczniecie oraz znajdziecie Państwo możliwość naładowania się pozytywną energią płynącą wprost z natury.

Atrakcje dla gości
Organizujemy:
– Zielone Szkoły,
– turnusy wypoczynkowe dla klubów sportowych,
– warsztaty szkoleniowe,
– kuligi i ogniska,
– zapewniamy transport na stok narciarski w Chrzanowie dla grób zorganizowanych,
– wyjazdy z przewodnikiem po roztoczu,
– wyjazd do Lwowa

Atrakcje:
– grill,
– boisko do piłki siatkowej,
– spływy kajakowe i wędkowanie,
– w okolicy: szlaki piesze i rowerowe,
– zimą: jazda na nartach i snowboardzie

Przy grupach zorganizowanych zapewniamy dojazd na stoki narciarskie, organizujemy spływy kajakowe (za dopłatą), pokazy pieczenia pieroga biłgorajskiego (za dopłatą), kuligi i ogniska (za dopłatą), wyjazd do Lwowa (za dopłatą), imprezy – wieczorki integracyjne (za dopłatą), wyjazdy z przewodnikiem po roztoczu (za dopłatą).

Aktualny cennik dostępny u kwaterodawcy.

Lokalizacja GPS
Współrzędne GPS
N: 50° 26′ 43″
E: 22° 43′ 59″

Cechy ogólne

Łazienka w pokoju / Aneks kuchenny / TV / Radio w pokoju / Grill / kominek murowany / Miejsce na ognisko Balkon / Taras / Ganek / Plac zabaw dla dzieci / Ogrodzony parking / Możliwość wypożyczenia rowerów / Możliwość zamawiania posiłków / Recepcja / Sala konferencyjna / Udogodnienia dla niepełnosprawnych

2761