Ciesz Fanów Festiwal [21-22 sierpnia]

A jednak się udało! Ciesz Fanów Festiwal podjął rękawicę i jako jeden z nielicznych letnich festiwali odbędzie się w dniach 21-22 sierpnia. Dziś rusza sprzedaż karnetów!

Do Cieszanowa na dwudniową imprezę przybyć będzie mogło 900 osób. Pozostali fani dobrej muzyki, wydarzenia festiwalowe śledzić będą mogli za pośrednictwem Internetu. Festiwal organizowany jest w nowej formie, ponieważ, scena ustawiona będzie wśród pola namiotowego w myśl hasła „Twój namiot, twoim królestwem!”.

Już teraz wiemy, że podczas Ciesz Fanów Festiwalu wystąpią legendarne Ga-Ga, Zielone Żabki, Sztywny Pal Azji oraz zapewniające niesamowitą energię Acoholica i Dziady Kazimierskie. Festiwal zostanie poprzedzony przez Przegląd CFF, który odbędzie się za pośrednictwem Internetu. Dziesięć przeglądowych kapel wystąpi dla widzów online i to fani festiwalu wybiorą zwycięski zespół, który zagra na cieszanowskiej scenie.

Muzyczną listę wydarzenia uzupełnią dwa zwycięskie zespoły przeglądowe. Każdego dnia festiwalu na scenie zagości pięć kapel. W rękach festiwalowiczów jest również kolejne, ważne narzędzie wpływu na wygląd festiwalu. To właśnie oni będą mogli przyznać „dziką kartę” dwóm młodym zespołom, które zdobędą szansę zaprezentowania swojej muzyki na cieszanowskiej scenie. Jednym z najważniejszych elementów CFF będzie funkcjonująca w sercu festiwalu strefa City NGO, wypełniona spotkaniami w ramach cyklu Otwarte Głowy, warsztatami i alternatywnymi koncertami. Karnety znajdziesz pod linkiem www.bilety24.pl/koncert/ciesz-fanow-festiwal-60423?id=302667

Kontakt dla mediów: Marcin Piotrowski – Dyrektor Ciesz Fanów Festiwalu, Zastępca Dyrektora Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie

marcinpiotrowskiradio@gmail.com tel. 510 820 855

Biuro prasowe: Wiktoria Cencora 

  • Czym będzie Ciesz Fanów Festiwal?

Wszystkich, którzy w tym wyjątkowym roku tęsknią za Cieszanów Rock Festiwalem zapraszamy na Ciesz Fanów Festiwal. W piątek i sobotę 21 i 22 sierpnia na kąpielisku Wędrowiec jak co roku zabrzmią mocne dźwięki rocka. Prawdopodobnie będzie to jedyne takie muzyczne wydarzenie w Polsce, inne w skali od dobrze znanego wam CRF, gdyż udział w nim na żywo w Cieszanowie będzie mogło wziąć jedynie 900 osób. Dlatego festiwal przyjmuje formę hybrydową czyli większość koncertów dostępnych będzie w sieci w wersji online. Z powodu pandemii COVID-19 odbędzie się również na nowych zasadach.

Koncerty będzie można oglądać bezpośrednio ze swoich namiotów, stanowiących dla uczestników strefę bezpieczeństwa i zabawy na zasadzie „twój namiot twoim królestwem”! Dla 100 fanów przewidziana jest również strefa tuż pod sceną, w której obowiązywać będzie dystans społeczny i konieczność noszenia maseczek.

Wśród artystów, którzy wystąpią na Ciesz Fanów Festiwal, będą wybrane w głosowaniu internetowym zespoły przeglądowe oraz gwiazdy wieczoru. W tym roku dobrą zabawę zapewnią festiwalowiczom między innymi Dziady Kazimierskie, Alcoholica i legendarne grupy Ga Ga ZieloneŻabki i Sztywny Pal Azji. O kolejnych zespołach organizatorzy informować będą na bieżąco.

Sprzedaż karnetów na Ciesz Fanów Festiwal w cenie 99 zł ruszyławe wtorek 28 lipca na stronie www.bilety24.pl. Ponieważ Festiwal odbywa się pod hasztagiem #Festiwalna5. Oznacza to, że Festiwal rozpoczyna się w piątek. Każdego dnia zagra 5 zespołów, a karnet składa się z 5 elementów :  dwa dni koncertów, pole namiotowe, prysznic, porcja pierogów od Koła Gospodyń Wiejskich oraz aktywności w strefie City NGO.

Ważną strefą festiwalu będzie City NGO, w której swój udział w ramach spotkania Otwarte Głowy potwierdziła już siostra Małgorzata Chmielewska. CFF-owi towarzyszyć będzie strefa gastronomiczna z niezastąpionymi Kołami Gospodyń Wiejskich serwującymi uwielbiane przez wszystkich, cieszanowskie pierogi.

Wszelkie oficjalne informacje oraz komunikaty znajdziecie na stronach Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie www.ckis.cieszanow.pl, oraz na profilach na Facebooku: Ciesz Fanów Festiwal, Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie oraz CityNGO.

Link do karnetów: www.bilety24.pl/koncert/ciesz-fanow-festiwal-60423?id=302667

REGULAMIN