Już jest Magiczne Roztocze 2019

Ukazał się biuletyn Magiczne Roztocze na sezon 2019.

Wydawnictwo miało swoją targową premierę na Targach Turystycznych w Łodzi (22-24 marca).

Magazyn można już pobrać nieodpłatnie w informacjach turystycznych, hotelach, pensjonatach, agroturystykach i wielu innych miejscach na terenie Roztocza i Pogranicza.

PDF do pobrania – MR 2019

http://magiczne.roztocze.com/pdf/magiczne_roztocze_2019.pdf

Magiczne Roztocze wydawane jest przez Biuro Turystyczne QUAND we współpracy z Lokalną Organizacją Turystyczną “Roztocze”, a także z roztoczańskimi samorządami, stowarzyszeniami i wieloma przedsiębiorcami.
Nowe wydanie liczy 56 stron, na których znajdują się informacje o gminach i atrakcjach regionu. Tradycyjnie, na rozkładówce została zamieszczona mapa Roztocza. Ponadto w wydawnictwie znajdziemy oferty firm i obiektów turystycznych.

Magazyn zawiera cieszące się dużym powodzeniem kalendarium wydarzeń kulturalnych na rok 2019 i wiele informacji praktycznych.
W tegorocznym wydawnictwie można przeczytać m.in. o Bełżcu (str. 35), Lubyczy Królewskiej (str. 36-37), Narolu (str. 42-43), Cieszanowie (str. 44-45), Krynicach (str. 30-31), Tomaszowie Lubelskim (str. 41), Nadleśnictwie Tomaszów (str. 40), Krasnobrodzie, Lwowie i innych.

Ponadto można znaleźć informacje o imprezach rowerowych, wędrówkach, o smakach na szlakach roztoczańskich.

Informacje na temat naszego Stowarzyszenia zawarte są na stronie 24.

W tym roku zamieściliśmy materiał o nowym szlaku turystycznym, który tworzymy “Południowo-wschodni Szlak Archeologiczny”.

Więcej na ten temat pod linkiem:

Południowo-Wschodni Szlak Archeologiczny

Nakład Magicznego Roztocza to aż 80 tysięcy sztuk!
Zapraszamy po bezpłatny egzemplarz (Rynek 3/2a, Tomaszów Lubelski).

Archiwalne numery pod linkiem:

http://www.magiczne.roztocze.com/

  • MMT