KONKURS FOTOGRAFICZNY “MOJE ROZTOCZAŃSKIE DRZEWO”

Drzewa roztoczańskie czekają – otwieramy wraz z naszymi “drzewnymi” współorganizatorami – Roztoczańskim Parkiem Narodowym oraz Nadleśnictwem Tomaszów IV edycję OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO “MOJE ROZTOCZAŃSKIE DRZEWO”.

Na fotografie roztoczańskich drzew czekamy do końca wakacji wyłącznie w formie elektronicznej. Interpretacja artystyczna w temacie roztoczańskich drzew jest dowolna i zachęcamy do własnej twórczej inwencji. Wbrew pozorom te największe z naszych roślin, choć bardzo statyczne, są niełatwym, ale bardzo wdzięcznym tematem w fotografii. Zachęcamy zatem do wędrówek z aparatem, odkrywania roztoczańskiej przyrody i przygód z drzewem w roli głównej. Czas trwania konkursu 13.06.22 – 31.08.22 – nadsyłanie wyłącznie elektroniczne, uroczysty wernisaż planujemy na 25.09.2022 w Krynicach. Szczegóły w REGULAMINIE w załączniku, gdzie znajduje się również Karta Zgłoszenia.

Na stronie i fb można również podpatrzeć nagrodzonych poprzednich edycji.

https://krynice.naszgok.pl/n,iii-ogolnopolski-konkurs-fotograficzny-moje-roztoczanskie-drzewo-rozstrzygniety

NAGRODY – pobyty na Roztoczu i cenne nagrody rzeczowe partnerów konkursu. Patronatem honorowym i fundacją prestiżowych medali dla zwycięzców wspiera nas FOTOKLUB RP. W tym szczególnym roku kierujemy szczególne zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie fotografujących z Ukrainy, pamiętając, że roztoczańska kraina nie ma granic i geograficznie sięga pod Lwów. Dzięki pomocnemu Roztoczańskiemu Parkowi Narodowemu partnerem w promocji tego fotograficzno-przyrodniczego konkursu jest w tej edycji również Jaworowski Narodowy Park Przyrodniczy.

Poniżej przedstawiamy instytucje, które tworzą i wspierają konkurs: GMINNY OŚRODEK KULTURY W KRYNICACH – ORGANIZATOR, NADLEŚNICTWO TOMASZÓW – WSPÓŁORGANIZATOR i FUNDATOR WEEKENDU W LEŚNICZÓWCE PAŃKÓW,  ROZTOCZAŃSKI PARK NARODOWY – WSPÓŁORGANIZATOR.

PATRONAT HONOROWY: FOTOKLUB RP, WÓJT GMINY KRYNICE

SPONSORZY I PARTNERZY:

HOTEL IBIS STYLE w Tomaszowie Lubelskim – FUNDATOR NOCLEGU dla 2 osób, ARCHIPELAG ROZTOCZE  – PARK ŻYWIOŁÓW, EUROREGION ROZTOCZE, STAROSTWO POWIATOWE W TOMASZOWIE LUBELSKIM, GMINA HORYNIEC-ZDRÓJ, JAWOROWSKI NARODOWY PARK PRZYRODNICZY ,ZESPÓŁ LUBELSKICH PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH, LUBELSKA REGIONALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA, LOT ROZTOCZE, LGD ROZTOCZE TOMASZOWSKIE, ZAMOJSKA GRUPA FOTOGRAFICZNA GT, DRUKARNIA FASTGRAW, STOWARZYSZENIE KULTURA DLA ZAMOŚCIA

PATRONATY MEDIALNE:TVP 3 LUBLIN, POLSKIE RADIO LUBLIN, TYGODNIK ZAMOJSKI, PORTAL INTERNETOWY ZAMOŚĆ.PL

Drzewo Roku