Roztoczański Festiwal Biegowy [30 czerwca-2 lipca]

Impreza sportowa na początek wakacji. Zbliża się Roztoczański Festiwal Biegowy

Zbliża się Roztoczański Festiwal Biegowy. Na malowniczych trasach tej części Roztocza zobaczymy się w dniach 30 czerwca-2 lipca.

To impreza nie tylko dla zawodowych biegaczy. Organizatorzy zapraszają do spróbowania swoich sił na krótszych dystansach (Bieg Nocny-5 km, NordicWalking- 5 km, Nordic Walking-10 km) w Półmaratonie o „Kryształowy Kielich”(nawiązującego do herbu głównego organizatora- Gminy Lubaczów)oraz na trasach dla zaawansowanych biegaczy: trial-35 km i ultra- 51 km.

Festiwal to wydarzenie sportowe dla całych rodzin.

Trasy biegowe są wytyczone tak, by zapewnić różny poziom trudności, a każdemu dniu biegów towarzyszyć będą atrakcje kulturalne i animacje.

To jednak nie wszystko, już teraz uczestnicy, którzy opłacili składkę mogą wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Rejestracja i program są dostępne na stronie http://rejestracja-festiwalbiegowy.pl/roztoczanski/index.php/rejestracja/program

Organizatorzy zapraszają również do odwiedzania profilu społecznościowego Facebook tego wydarzenia, gdzie publikowane są trasy, newsy organizacyjne i konkursy. https://www.facebook.com/roztoczanski.festiwal.biegowy/

 

Organizatorem jest Gmina Lubaczów, a partnerami: Fundacja Festiwal Biegów, Gmina Horyniec-Zdrój oraz Miasto i Gmina Cieszanów.

Ekipa RFB zaprasza do wspólnego rozpoczęcia wakacji w fantastycznej atmosferze na malowniczym Roztoczu.

Redakcja www.roztoczewita.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

mat. prasowy

Roztoczański Festiwal Biegowy