Roztocze i Zamość zwycięzcami Top Atrakcje 2017

Właśnie zakończyła się szósta edycja plebiscytu Top Atrakcje 2017, konkursu realizowanego przez portal polskieszlaki.plSpośród wielu propozycji Internauci wybrali te, które są najwspanialsze i warte odwiedzenia.
Roztocze oraz Zamość zwyciężyły w swoich kategoriach. Roztocze zwyciężyło w kategorii “Krajobraz” zaś Zamość W kategorii “Miasta i miasteczka”.
Internauci wypełnili ponad 3,7 tysiąca ankiet. Wyniki pokazują, że nasz region staje się coraz bardziej popularny, jeżeli chodzi o wybór destynacji.
Przypomnijmy, że susieckie Szumy na Tanwi w tamtym roku zostały nagrodzone w konkursie “7 Nowych Cudów Polski” organizowanym przez National Geographic.
Pozostali zwycięzcy w innych kategoriach to:
Magiczne Ogrody w Janowcu – parki rozrywki
Zamek w Mosznej – zamki
Jaskinia Wierzchowska Górna – różne atrakcje.
“Niecodziennym jest fakt, że wśród pięciu Zwycięzców w 2017 roku aż trzy mieszczą się w województwie lubelskim, we wschodniej Polsce, która długo uchodziła za mało atrakcyjną turystycznie. Jak widać, nic bardziej mylnego!” – tak napisał portal polskieszlaki.pl.

PolskieSzlaki.pl – Portal Pozytywnych Podróżników to opiniotwórczy, rodzinny portal turystyczny opisujący atrakcje w Polsce. Obecnie odnaleźć w nim można ponad 7 tys. miejsc z bogatą galerią zdjęć i przyjaznym Forum, które liczy ponad 40.tys. postów. Liczba odwiedzających portal w sezonie sięga nawet 50 tys. osób/dzień.

MMT