Targi Turystyczne w Lublinie

W dniach 2-4 czerwca w Lublinie na Placu Teatralnym odbyły się Targi Turystyczne.Pierwszego dnia Targów wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną “Roztocze” wystawiło się Koło Gospodyń Wiejskich z Nowin gmina Susiec) oraz przedstawiciel BT Quand (Krzysztof Kudlicki). W sobotę w Lublinie obecne było Koło Gospodyń Wiejskich z Kolonii Gródek (gmina Jarczów). Na targach obecni byli także członkowie LOT Roztocze: Domki Letniskowe na Wzgórzu (Hutki k. Krasnobrodu), Polanka Agroturystyka i Konie (Polanka Horyniecka na Podkarpaciu) oraz Schronisko przy Starej Szkole w Górecku Kościelnym.
Stoisko LOT-u jak co roku było oblegane, przyciągało szeroką gamą prezentowanej oferty turystycznej jak i smakołykami przygotowanym przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich.
LOT Roztocze reprezentowały: Magdalena Tereszczuk – prezes Organizacji i Iwona Biszczanik – informator turystyczny.

Jednocześnie w Chorzowie odbywały się targi, na których obecny był Andrzej Kudlicki – przedstawiciel LOT Roztocze, właściciel firmy Quand.

Podziękowania dla: Zdzisława Wojnara – wójta gminy Jarczów, Katarzyny Dziury – dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury w Jarczowie oraz członka Zarządu LOT Roztocze, Zbigniewa Naklickiego – wójta gminy Susiec, Joanny Kowalczuk – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu oraz dla kierowców.

MMT