Agroturystyka “Dzikówka”

Nowy Dzików 32, 37-632 Stary Dzików

W Nowym Dzikowie, swojej rodzinnej miejscowości, niespełna dwa miesiące temu otworzyłam gospodarstwo agroturystyczne „Dzikówka”.

To miejsce dla każdego, kto chciałby spędzić czas w ponadstuletnim domu z duszą, sielskim klimatem i w otoczeniu przyrody. Przestrzeń i powietrze to wartości nie do przecenienia. W drewnianym domu oferuję miejsca noclegowe oraz kuchnię z salonem. Tylko tyle i aż tyle. Tutaj jest tyle, ile każdy ma w sobie. Wystarczy. Żeby czuć się dobrze nie trzeba przynęty. Człowiek próżny nie znajdzie nic dla siebie. Pewnie będzie się nudził. Nie mam ambicji wymyślania atrakcji. Jak już coś robię to płynie z natury. “Dzikówka” powstała z pasji do natury. Ukazuje się to za sprawą miejsc sprzyjających wszelkiego rodzaju interakcjom między ludźmi oraz ludźmi a przyrodą. Czuję, że to będzie taka bezpieczna przystań dla wielu. Miejsce inspiracji i wyciszenia.

Justyna Ziętek

Prace na zdjęciach autorstwa właścicielki gospodarstwa.

Gospodarstwo agroturystyczne „Dzikówka” oferuje trzy pokoje z łazienkami w Nowym Dzikowie na Podkarpaciu. W ponad stuletnim, drewnianym domu znajduje się 7 miejsc noclegowych.
Możliwość wynajęcia całego domu albo pokoju.

Dzikówka