Ośrodek Wypoczynkowy Jacnia

Ośrodek Wypoczynkowy Jacnia, Jacnia 142, Adamów, tel. 513 75 95 92, www.jacnia.pl,
e-mail: narty@jacnia.pl

Ośrodek Wypoczynkowy Jacnia
adres: Jacnia 142
miejscowość: 22-442 Adamów
tel. 513 75 95 92

+48 84 535 96 66

+48 84 535 96 67

strona www: www.jacnia.pl
e-mail: narty@jacnia.pl  

biuro@jacnia.pl

Ilość pokoi: 12
Ilość miejsc noclegowych: 47

Dane ogólne
O obiekcie

Ośrodek Wypoczynkowy położony jest w Jacni na Roztoczu, na obrzeżach Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego. Bezpośrednio sąsiadują z nim wyciągi narciarskie oraz zalew na rzece Jacynce. Oddalony od domostw ok. 300 m ośrodek gwarantuje swoim gościom ciszę i spokój, ale także aktywny wypoczynek.

Zapraszamy Państwa do nowoczesnego budynku, z klimatyzowanymi pokojami z łazienkami, TV, internetem wi-fi, urządzonymi w przytulny sposób, w ciepłych kolorach. W Ośrodku oferujemy dużą salę restauracyjną i mniejszą salę klubową – idealne do zorganizowania imprezy okolicznościowej, spotkania towarzyskiego, szkolenia, czy konferencji. Po trudach dnia mogą się Państwo zrelaksować w naszym kompleksie dla duszy i ciała, gdzie znajduje się wanna z hydromasażem, sauna fińska i parowa oraz prysznic wrażeń. Zimą zapraszamy Państwa na narty, snowboard, pontony śnieżne oraz narty biegowe w stylu cross-country. Ośrodek położony jest przy stoku narciarskim. Latem możecie Państwo jeździć na rowerach, wędkować, plażować, zbierać grzyby, wędrować szlakami i ścieżkami.

Atrakcje dla turystów
Zimą zapraszamy Państwa na narty, snowboard, pontony śnieżne oraz narty biegowe w stylu cross-country. Latem możecie Państwo jeździć na rowerach, wędkować, plażować, zbierać grzyby, wędrować szlakami i ścieżkami. Przy tym wszystkim zapewniamy smaczną, sezonową kuchnię i perfekcyjnie przygotowaną kawę. Możecie też Państwo odwiedzić pobliskie miejscowości (Krasnobród 5 km, Zwierzyniec 18 km, Zamość 20 km).

Zapraszamy do skorzystania z naszej znakomitej kuchni.

Cennik:
http://jacnia.pl/cennik?c=1

Szczegóły na stronie www.jacnia.pl

Lokalizacja GPS
N 50°34’33”
E 23°10’40”

Cechy ogólne

Łazienka w pokoju TV / Radio w pokoju / Dostęp do internetu / Miejsce na ognisko / Możliwość zamawiania posiłków / Recepcja / Restauracja / Sala konferencyjna / Sauna / Spa / Udogodnienia dla niepełnosprawnych