Magiczne Roztocze 2018

Ukazał się biuletyn Magiczne Roztocze na sezon 2018.

Wydawnictwo miało swoją targową premierę na Targach Turystycznych w Łodzi.

Magazyn można już pobrać nieodpłatnie w wielu miejscach na Roztoczu, Pograniczu, Zamościu oraz w innych miejscach promujących turystykę.
Magiczne Roztocze wydawane jest przez Biuro Turystyczne QUAND we współpracy z Lokalną Organizacją Turystyczną “Roztocze”, a także z roztoczańskimi samorządami, stowarzyszeniami i wieloma przedsiębiorcami.
Nowe wydanie liczy 56 stron, na których znajdują się informacje o gminach, atrakcjach regionu. Tradycyjnie, na rozkładówce została zamieszczona mapa Roztocza. Ponadto w wydawnictwie znajdziemy oferty firm i obiektów turystycznych.

Magazyn zawiera cieszące się dużym powodzeniem kalendarium wydarzeń kulturalnych na rok 2018 i wiele informacji praktycznych.
W tegorocznym wydawnictwie można przeczytać o Narolu, Cieszanowie, Krynicach, Tomaszowie Lubelskim, Suścu, Tyszowcach, Krasnobrodzie, Horyńcu Zdroju, Zwierzyńcu i innych.

Ponadto można znaleźć informacje o imprezach rowerowych, kąpieliskach, wędrówkach, o smakach na szlakach roztoczańskich, miodach, przeczytać też można o historii stołu szwedzkiego.

to wydawnictwo, które warto mieć u siebie w domu. Polecamy.

Nakład Magicznego Roztocza to aż 80 tysięcy sztuk!
Zapraszamy po bezpłatny egzemplarz (Kościelna 9, Tomaszów Lubelski).

MMT

Polecamy pobrać wersję MR 2017 (jeżeli ktoś z Państwa jej jeszcze nie ma).

Magiczne Roztocze 2017. Dostępne także w PDF

MAGICZNE ROZTOCZE 2018:

http://magiczne.roztocze.com/pdf/magiczne_roztocze_2018.pdf

ARCHIWALNE NUMERY do pobrania w PDF:

http://www.magiczne.roztocze.com/