Rajd Rowerowy organizowany w ramach Festiwalu Turystyki Rowerowej “Roztocze bez granic”

Rajd Rowerowy organizowany w ramach Festiwalu Turystyki Rowerowej “Roztocze bez granic” odbył się 25 sierpnia 2021 roku.
Pogoda dopisała, uczestnicy przemierzyli niemal 30 km.
Rajd przebiegł przez miejscowości; Tomaszów Lubelski, Pasieki, Łosiniec, Wólka Łosiniecka, Maziły, Podlesina, Rabinówka. Na trasie przygotowano wiele atrakcji, na mecie zaś posiłek przygotowały panie z KGW Ciotusza Stara, zaś występ artystyczny zapewniła Tomaszowska Kapela Podwórkowa.
Podziękowania za organizację dla: OSiR Tomasovia, Urząd Miasta Tomaszów Lubelski, Euroregion Roztocze, Lokalna Organizacja Turystyczna Roztocze, Tomaszowski Dom Kultury, Urząd Gminy w Suścu i Tomaszowie Lubelskim, Urząd Miasta i Gminy w Narolu, jednostki OSP, KP PSP Tomaszów Lubelski, Komenda Policji z Tomaszowa Lubelskiego, zespół ratownictwa medycznego z TL.
Szczególne podziękowania dla: księdza Góry z Łosińca, archeologa Daniela Tereszczuka, Związku Piłsudczyków RP o w Tomaszowie Lubelskim, którzy na trasie rajdu w pasjonujący sposób opowiedzieli o historii, kulturze i atrakcjach Roztocza.
Obsługa biura rajdu: Magdalena Tereszczuk (LOT Roztocze) Wioleta Szczerba (Euroregion Roztocze).
fot. Magdalena Tereszczuk